Ziraat bankası hesap sorgulama

Tc kimlik numarası ile ziraat bankası hesap sorgulama ve hesap no öğrenme mümkün mü ?

Arkadaşlarım genelde Tc kimlik numaralarımızı kullanarak bir çok işlemigerek e devlet uygulamaları, gerekse şifresiz sgk uygulamaları ve buna benzer uygulamalar üzerinden erişebiliyoruz. Bin Ziraat Bankası’nın sayfasını ince eleyip sık dokuyarak araştırdım. Ama site üzerinden tc kimlik numaraları girilerek hesap numarası öğrenilmiyor. Güvenlik gerekçesi ile iyide birşey yapmışlar diye düşünüyorum. Peki hiç mi öğrenemiyoruz derseniz hayır tabiki öğrenebiliyorsunuz. Bunun içinMüşteri İletişim Merkezinin telefonu olan 444 0 000 nolu telefonu aramazın gerekiyor.

 

Bu telefon numarasını arayan kişilere, operatör bir kaç güvenlik sorgsu sorarak bilgi tabiki veriyor. Ama lütfen bankanın işte size hesap numarasını söylüyoruz gibi sitelere itibar etmeyin. tc kimlik numaralarınızı sağda solda kullanmayın numarayı verdim size zahmetsiz şekilde bir telefonla öğrenebiliyorsunu.

Kaynak

 

Bir önceki yazımız olan E devlet şifresi ile müstehaklık sorgulama ( 4a 4b 4c ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

ziraat bankası tc kimlik no ile hesap sorgulama,e devlet ziraat bankası,ziraat BANKASI E Devlet,ziraat bankası tc no ile hesap sorgulama,ziraat e devlet,e devlet banka hesap sorgulama,e devletten hesap sorgula,edevlet zıraat bankası,ziraat bankası kefalet hesap sorgulama,ZİRAAT BANKASI TC KİMLİK NO İLE GİRİŞ,
Ziraat bankası hesap sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulamalar kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.