E devlet şifresi ile sabıka kaydı alma sorgulama

E devlet şifresi ile sabıka kaydı sorgulama alma işlemleri hakkında bilgiler

Arkadaşlarım 12 Haziran 2013 te Türksat AŞ ile Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü arasında bir anlaşma imzalandı ve Haziran ayından itibaren sizler Adli Sicil Belgelerini e devlet kapısı üzerinden alabililiyorsunuz. Sizlere onu anlatmaya çalışayım.

Öncelikle e devlet şifresi olan arkadaşlarımız hemen aşağıdaki bağlantıya giriş yapacaklar.

ADLİ SİCİL KAYDI SORGULAMA >>>>>TIKLAYINIZ

Sizi aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfaya yönlendirecektir. Buradaki şartları kabul etmediğiniz taktirde işlemlere devam edemezsiniz onun için ” yukarıdaki bilgilendirme yazısını okudum ” sekmesinin solundaki kutucuğu tikleyip devam et butonuna basacaksınız.

adli sorgulama

Devam et dedim ben ve beni bir sayfaya yönlendirdi burada kişisel bilgilerimiz var ben onları siyah olarak kapatıyorum Siz hemen resimde görünen adli sicil kaydı sorgulama formu yazan yere Kurum Türü için Resmi kurum mu yoksa Özel mi onu seçeceksiniz. Diyelim ki Migros Türk TAŞ e vereceğiz iş başvurusu için ben resimde resmi dedim ama o aslında özel olacak Belgenin neden verileceği hususu için eğer misal işe giriş diyorsunuz burada yazmıyor ise diğer seçeneğini seçiyorsunuz. Belgenin nereye verileceği hususu için ise ben işe girecekmişim gibi firmayı yazdım. Siz daha sonra sorgula dedikten sonra belgenizi yazıcı yardımı ile alabiliyorsunuz. Bu kadar :)

adli kayit

EDEVLETİLESORGULAMA.COM

 

 

Bir önceki yazımız olan E devlet şifresi ile araç sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

e devlet şifresi ile sabıka kaydı alma,e devlet şifresiyle sabıka kaydı alma,sabıka kaydı alma,e devlet şifresi ile adli sicil kaydı alma,e devlet sabıka kaydı alma,e devlet sabıka kaydı çıkarma,e devlet sabıka kaydı sorgulama,e şifre ile sabıka kaydı,edevlet şifresi ile sabıka sorgulama,e devlet giriş sabıka kaydı sorgulama,
E devlet şifresi ile sabıka kaydı alma sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulamalar kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.