Asker kaçağı sorgulama

Acaba ben asker kaçağımıyım kaçak olup olmadığımı nasıl ve reneden öğrenirim ?

Vatani görevini yapacak genç Mehmetçikler, sizler asker kaçağı olup olmadığınızı sorgulamak istiyorsunuz yanlız araştırmalarımız sonuçunda askere gitmek için gün sayan yada yoklamaya gitmemiş bağzı gençlerin kendi kendine asker kaçağımıyım diye sorduklarını biliyoruz. Sizler için konuyu biraz araştırdık ve gördük ki, bunu sorgulayabileceğiniz yada öğrenebileceğiniz herhangi bir internet sitesi malesef bulunmamakta. Sadece e devlet şifrelerinizi almış iseniz bu şifre yardımı ile askerlik celp yeri sorgulama ve öğrenme yapabiliyorsunuz.

edevlet

Bu hususta önünüze gelen sitelere kişisel bilgilerinizi lütfen girmeyin ve güvenmeyin. Asker kaçağı olup olmadığınızı askerlik şubesine giderek te öğrenebiliyorsunuz. Hemen kollarınızdan tutup ta size ” kaçaksın askere hadi “ diyecek değiller.

EDEVLETİLESORGULAMA.COM

Bir önceki yazımız olan Edevlet ile araç muayene randevu sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

asker kaçağı sorgulama,e devlet sorgulama asker kacagı,asker kaçağı olup olmadığımı nasıl öğrenirim,e devlet asker kaçak öğrenme,askeriye kaçak borç sorgulama,gbp ne zaman asker kaçagı,kacak asker sorgulama,kacak asker uygulamalar,
Asker kaçağı sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulamalar kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.