Edevlet şifresi ile emekli aylık bilgisi sorgulama

E devlet şifresi kullanarak emekli aylık maaş bilgisi kesintisi ve emekli maaşı sorgulama öğrenme işlemleri nasıl yapılır ?

E devlet şifresine sahip olan kişiler öncelikle EDEVLET GİRİŞ linkine tıklayarak sisteme giriş yapmak zorundadırlar. Buradan giriş yaptıktan hemen sonra ben sizler için araştırıyorum siz sadece aşağıdaki linke tıklayınız.

4A EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ İÇİN >>>> TIKLAYINIZ

4B EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ İÇİN >>>>>>>>>>>>>>>>TIKLAYINIZ

4C EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ İÇİN >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TIKLAYINIZ

Ben hale hazırda şifresi olan babamın bilgileri ile sorgulama yaptım. Babam, 4A emeklisi olduğu için sorgulamamda sadece 4A bilgileri çıktı sizler size uygun olan linke tıklayarak emekli aylık bilgilerinizi sorgulayabileceksiniz.

4a emekli aylik

Yukarıdaki resimde özel bölümleri kapattım değerli misafirlerimiz, sorgulamanızda sizlere bu tür bilgiler verilecektir. Aylığınız ne kadar ne kadtar orandan aylık bağlanmış, nereden paranızı alıyorsunuz kesintiler vs vs hepsi görünüyor bu resimde. Sıkıntı yaşayan kişiler konu üzerine yorum yaparak benden yardım isteyebilirler.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Edevlet ile SSK hizmet dökümü başlıklı makalemizde e devlet hizmet dökümü nasıl alınır, e devlet şifresi ile hizmet gün toplamı ve e devlet ssk hizmet dökümü sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramalar:

edevlet şifresiyle emekli maaş bilgisi,edevletemekliaylıkbilgisi,e devlet emekli aylık bilgisi,devlet şifresi ile maaş bilgisi,e devlet şifresi aylık bilgileri,edevlet emekli aylık bilgisi,edevlet şifresiyle 4 ce aylık maaş bilgisi sorgulamak,emekli maaş bilgisi,


Yazı, yorumlara kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Edevlet ile SSK hizmet dökümü

E devlet şifresi ile ssk sgk hizmet dökümü sorgulama işlemleri hakkında yararlı bilgiler sunuyorum. Daha önceden de sizlere e devlet...

Kapat
Önceki yazıyı okuyun:
Edevlet ile SSK hizmet dökümü

E devlet şifresi ile ssk sgk hizmet dökümü sorgulama işlemleri hakkında yararlı bilgiler sunuyorum. Daha önceden de sizlere e devlet...

Kapat