Edevlet ile ssk sorgulama

E devlet şifresi ile ssk SGK sorgulama – Emekli çalışan  4a 4b 4c SSK SGK prim gün hizmet dökümü sorgulama işlemleri nasıl yapılıyor ?

E devlet şifresi SİZLERE 4A sigortalı hizmet dökümü sorgulama şilemlerinin nasıl yapıldığını çok kısa anlatayım arkadaşlarım. Babam 3600 günden emekli olmuştu 1948 doğumlu olan babamın bilgileri ile giriş yapıp sizlere anlatıyorum olayı. Öncelikle hemen aşağıda bulunan linke giriş yapıyorsunuz.

E DEVLET İLE SSK SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Sisteme giriş yapar yapmaz yukarıdaki sayfa, aşağıdaki resimde göründüğü üzere sizin toplam gün sayılarınızı ve tüm bilgilerinizi size liste halinde bildirecektir. Sağ üst köşeden barkodlu olarak bu belgeyi oluşturabilir resmi işlemlerde kullanabilirsiniz. Onun haricinde Barkodlu belge oluşturun sağında bulunan yazdır butonu ile isterseniz yazıcılarınızdan çıktı da alabilirsiniz. Güvenlik gerekçesi ile babamın kişisel bilgilerini aşağıdaki resimden gizledim. Çok kolay şekilde hizmet dökümlerinizi alabilirsiniz bu arada şunuda belirtmekte fayda var. Diyelim ki şu anda biz 2013 yılının 7. ayındayız. Siz ancak 5. ayın yatırılan ve gösetrilen sigortalarını görebilirsiniz. 7. ayın sonunda 6. ayım bildirgesi tahakkuk ettirileceği için sistem geriden takip ediyor. Bunu belirtelim sonra vay sigortamız gösterilmemiş neden yatırılmamış demeyin bilginiz olsun :)

ssk sorgulama

Ssk Sgk hizmet dökümü sorgulamak için birde şifresiz sistem var ama siz en iyisi e devlet şifreniz var ise bunu kullanın. Her zaman belirtiyorum bir kez daha yazmakta fayda var diye düşünüyorum. Devlet siteleri haricindeki hiç bir siteye, sisteme kişisel bilgilerinizi girmemenizi önemle hatırlatıyoruz.

EDEVLETİLESORGULAMA.COM

 

Bir önceki yazımız olan E devlet şifresi ile imei kaydı yapma sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

e devlet şifresi ile ssk sorgulama,ssk hizmet sorgulama e devlet şifresi ile,ssk hizmet dökümü sorgulama e devlet şifresi ile,e devlet şifresi sorgulama,e-devlet ssk e-devlet ssk sorgulama ssk e devlet ssk sorgulama ssk sorgulama e-d,ssk e devlet şifresi ile sorgulama,edevlet şifresi ile ssk sorgulama,ssk gün sorgulama e devlet şifresi ile,yesilkart doğum para ögrenme,edevlet ssk hizmet dökümü,
Edevlet ile ssk sorgulama makalesi Ana Sayfa, Edevlet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.