Edevlet emekli maaşı banka değişikliği

Emekli maaşı banka değişikliği 2013 2014 yılı için yapılabilecek işlemler. Emekli maaşını aldığım bankayı nasıl değiştirebilirim ?

Hasbel kader sizler emekli olmuşsunuz e banka size birm şekilde uzak geliyor. Genelde emekli maaşları Ziraat Bankası üzerinden yatırılıyor. Tabiki emekli olduktan sonra değiştirmedi iseniz. Şimdi e devlet şifresine sahip değerli emekli ağabeylerime ablalarıma emekli maaşını aldığınız bankayı kısa yoldan nasıl değiştirebilirsiniz onu anlatmaya çalışacağım.

Değerli büyüklerim, emekli maaşlarınızı aldığınız bankayı değiştirmenin en güvenli yolu e devlet şifrelerini kullanarak işlem yapmaktır. Ben şimdi sizlere Ssk emeklisi olan bir kişinin e devlet üzerinden nasıl banka değiştireceğini anlatıyorum.

Öncelikle e devlet şifreleriniz ile türkiye.gov.tr adresine giriş yapıyorsunuz. daha sonra aşağıdaki linke tıklıyorsunuz.

4A EMEKLİ MAAŞINI ALDIĞI BANKAYI DEĞİŞTİRME >>>>>> TIKLAYINIZ

YUKARIYA TIKLADIKTAN SONRA EN ALTTAN GÜNCELLE DİYECEKSİNİZ VE SİZLERE BANKA ADI BANKANIN BULUNDUĞU İL ŞUBE VS HEPSİNİ SORACAK.

BANKA degisimi

Ben ilerideki resimleri size atamıyorum çünkü güncelle der isem babamın da bankası değişecek siz buradan sizlere  / sizlerden istenilenleri yaparak bankanızı değiştirmiş olacaksınız.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Edevlet şifresi ile emekli aylık bilgisi sorgulama başlıklı makalemizde 4a emekli aylık bilgisi sorgulama, 4b emekli aylık bilgisi sorgulama ve 4c emekli aylık bilgisi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramalar:

emekli maaşı banka değişikliği,e devlet banka değişikliği,emekli maaş banka değişikliği,emekli maaşı taşıma,banka değişikliği,emekli maaşı banka değişikliği nasıl yapılır,emekli maaşını başka bankaya taşıma,emekli maaşını taşıma,emekli maaşı banka değiştirme,emekli maaş taşıma,


Yazı, yorumlara kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Edevlet şifresi ile emekli aylık bilgisi sorgulama

E devlet şifresi kullanarak emekli aylık maaş bilgisi kesintisi ve emekli maaşı sorgulama öğrenme işlemleri nasıl yapılır ? E devlet...

Kapat
Önceki yazıyı okuyun:
Edevlet şifresi ile emekli aylık bilgisi sorgulama

E devlet şifresi kullanarak emekli aylık maaş bilgisi kesintisi ve emekli maaşı sorgulama öğrenme işlemleri nasıl yapılır ? E devlet...

Kapat