Edevlet emekli maaşı banka değişikliği

Emekli maaşı banka değişikliği 2013 2014 yılı için yapılabilecek işlemler. Emekli maaşını aldığım bankayı nasıl değiştirebilirim ?

Hasbel kader sizler emekli olmuşsunuz e banka size birm şekilde uzak geliyor. Genelde emekli maaşları Ziraat Bankası üzerinden yatırılıyor. Tabiki emekli olduktan sonra değiştirmedi iseniz. Şimdi e devlet şifresine sahip değerli emekli ağabeylerime ablalarıma emekli maaşını aldığınız bankayı kısa yoldan nasıl değiştirebilirsiniz onu anlatmaya çalışacağım.

Değerli büyüklerim, emekli maaşlarınızı aldığınız bankayı değiştirmenin en güvenli yolu e devlet şifrelerini kullanarak işlem yapmaktır. Ben şimdi sizlere Ssk emeklisi olan bir kişinin e devlet üzerinden nasıl banka değiştireceğini anlatıyorum.

Öncelikle e devlet şifreleriniz ile türkiye.gov.tr adresine giriş yapıyorsunuz. daha sonra aşağıdaki linke tıklıyorsunuz.

4A EMEKLİ MAAŞINI ALDIĞI BANKAYI DEĞİŞTİRME >>>>>> TIKLAYINIZ

YUKARIYA TIKLADIKTAN SONRA EN ALTTAN GÜNCELLE DİYECEKSİNİZ VE SİZLERE BANKA ADI BANKANIN BULUNDUĞU İL ŞUBE VS HEPSİNİ SORACAK.

BANKA degisimi

Ben ilerideki resimleri size atamıyorum çünkü güncelle der isem babamın da bankası değişecek siz buradan sizlere  / sizlerden istenilenleri yaparak bankanızı değiştirmiş olacaksınız.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Edevlet şifresi ile emekli aylık bilgisi sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

emekli maaşımı ziraat bankasına aktarmak istiyorum,emekli maaşımı başka bankaya aktarmak,e devlet maaş taşıma,emekli maaşı banka değişikliği,emekli maa banka deiiklii nasl yaplr,emekli maaşında banka değişikliği nasıl yapılır,banka değiştirme,e devlet şifresiyle emekli maaşı sorgulama,maaş için banka değiştirme,emekli maaşını aldığı bankayı değiştirme,
Edevlet emekli maaşı banka değişikliği makalesi Ana Sayfa, Edevlet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.