E devlet şifresi almak istiyorum diyorsanız ?

İnternetten e devlet şifresi alınabiliyor mu ? E devlet şifresi almak istiyorum…

 

Merhaba değerli misafirlerimiz Edevlet Şifresi internet üzerinden kesinlikle alınmamaktadır. Online almak mümkün değildir. Hiç bir şekilde e devlet şifresi veriyoruz bilgilerinizi giriniz ücretsiz veriyoruz gibi sitelere asla ama asla itibar etmeyiniz. Zira verdiğiniz kişisel bilgilerinizi eline geçiren insanlardan dolayı bir kaç zaman sonra mahkeme kapısında gezebilirsiniz. Bu durumu sizlere özellikle hatırlatıyorum.

 

E devlet şifrelerinizi alabilmek için mutlaka bizzat kendiniz PTT Müdürlüklerine gitmek zorundasınız ( eşiniz çocuğunuz yada birinci derecede akrabanıza bile bu şifreler verilemez ) Sizler e devlet şifresi ile sisteme giriş yapmak isimli konumuza bakabilir ve bilgiler edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan E devlet şifresi ssk hizmet dökümü nasıl alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

e devlet şifresi almak istiyorum,e devlet şifre almak istiyorum,E-Devlet Sifresi Almak İstiyorum,e devlet şifremi almak istiyorum,edevlet sifresi almak idtiyorum ptt sistem kapali,e- devlet şifresi almak istiyorum,devletten yardım almak istiyorum,e devlet şifresi alma internetten,edevlet şifresi almak istiyorum,e devlet internetten ifre alma,
E devlet şifresi almak istiyorum diyorsanız ? makalesi Ana Sayfa, Edevlet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.