E devlet ikametgah değiştirme alma

E devlet üzerinden ikametgah değiştirme ve alma işlemleri nasıl yapılır ?

Artık Türk Vatadaşları teknolojik olarak en üst düzeyde sorgulamalar yapabilmekte, hiç bir yere gitmeden sadece e devlet şifresi ile ikamet adres değişikliği bile gerçekleştirebilmektedir.

Araştırmalarımızda, e devlet şifresi ile bunun mümkün olduğu ama yanında ek bir güvenlik kimlik doğrulama yöntemi gerektiği ortadadır. Babamın şifresi ile sistemde online olduğumda ( e devlet şifresi kullanarak online oldum ) Bana aşağıdaki resimdeki gibi bir ikaz çıktı.

edevlet ikaz

E devlet üzerinden illa ben Elektronik imzam ile giriş yapacağım ve işlemlerimi halledeceğim bu sisteme nasıl girerim elektronik imzayı nasıl alırım diyenler lütfen ELEKTRONİK İMZA NEDİR NASIL ALINIR ? isimli konumuza göz atsınlar.

Bir önceki yazımız olan Edevlet şifresi almak neye yarıyor ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

e devlet ifresi ile ikametgah alma,e devlet şifresiyle ikametgah alma,e devlet ikamet alamıyorum,e devlet üzerinden ikametgah,e devletten ikametgah alma,edevlet ikametgah alma,ikametgah alma e devlet,
E devlet ikametgah değiştirme alma makalesi Ana Sayfa, Edevlet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Edevlet elektronik imza nasıl alınır ?

E devlet elektronik imza nasıl alınır, elektronik imza nedir ve bu imza ile sisteme nasıl giriş yapılır? Arkadaşlarım öncelikle bu...

Kapat