E devlet ikametgah değiştirme alma

E devlet üzerinden ikametgah değiştirme ve alma işlemleri nasıl yapılır ?

Artık Türk Vatadaşları teknolojik olarak en üst düzeyde sorgulamalar yapabilmekte, hiç bir yere gitmeden sadece e devlet şifresi ile ikamet adres değişikliği bile gerçekleştirebilmektedir.

Araştırmalarımızda, e devlet şifresi ile bunun mümkün olduğu ama yanında ek bir güvenlik kimlik doğrulama yöntemi gerektiği ortadadır. Babamın şifresi ile sistemde online olduğumda ( e devlet şifresi kullanarak online oldum ) Bana aşağıdaki resimdeki gibi bir ikaz çıktı.

edevlet ikaz

E devlet üzerinden illa ben Elektronik imzam ile giriş yapacağım ve işlemlerimi halledeceğim bu sisteme nasıl girerim elektronik imzayı nasıl alırım diyenler lütfen ELEKTRONİK İMZA NEDİR NASIL ALINIR ? isimli konumuza göz atsınlar.

Bir önceki yazımız olan Edevlet şifresi almak neye yarıyor ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar:

e devletten ikametgah alma,ikamet sorgulama cıkdıalmak,EDEVLETTEN İKAMETGAH ALINIYORMU,edevlet den ikametgah belgesi alinirmi,e devletten ikametgah değiştirmek mümkün mü,e devletten ikametgah almak,adana ikamet değiştirme,e devlette ikamet gah kagıdı alimi,e devlet üzerinden ikametgah düzenlenebilir mi,e devlet şifresi ikametgah alma,
E devlet ikametgah değiştirme alma makalesi Ana Sayfa, Edevlet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.